Рекомендації вчителю

Особливості викладання історії та правознавства у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році

Особливості вивчення базових навчальних дисциплін у 2015/2016 навчальному році пов’язані, першою чергою, зі змінами, внесеними до навчальних програм.

ДокладнішеОсобливості викладання предметів суспільно-гуманітарного спрямування в 2014-2015 р.

Події євромайданної революції показали правильність послідов­ної та цілеспрямованої праці учительського загалу в ідеологічній та історіософській сферах протягом останніх двох десятиліть. Ставка на формування нової української людини з ціннісними характеристи­ками громадянина Україна і європейця дали можливість врятувати Україну від повзучого процесу денаціоналізації, втрати державної не­залежності та відкочування в сферу впливу іншої держави, яка реані­мує неосталінізм.
Докладніше


Методичні рекомендації щодо вивчення правознавства у 2014-2015 н.р.

У 2014 —2015 навчальному році учні 9 –х класів навчатимуться за програмою «Правознавство. Практичний курс».
«Правознавство» як базовий курс у старшій школі має на меті формування в учнів системного уявлення про державу та право як основні засоби впорядкування суспільних відносин та вміння
використовувати його у практичному житті.Методичні рекомендації 
до проведення практичних занять
     з історії в 5 класі.

В зв’язку переходом до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти ( 2011 р.) в 2013- 2014 навчальному році вчителі історії розпочали викладання за новою навчальною програмою з історії для учнів 5-9 класів (2012р.) Особливістю навчальної програми є те, що вперше в курсі вивчення історії передбачені уроки практичної форми навчання. В практиці вчителів історії ще відсутній достатній досвід з методики проведення таких уроків.
ДокладнішеРекомендації щодо організації НВП
 у 6 класі ЗНЗ  у 2014/15 н. р.
 Запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти передбачає перехід на навчання за новими програмами і підручниками. Обмежене державне фінансування програми видання підручників не дало змоги стовідсотково забезпечити учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками до початку 2014/2015 навчального року.

Немає коментарів:

Дописати коментар